| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
594mm × 584mm × 546mm |
|---|---|
| Nettó súly | 30 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | inox |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | van |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Tartozékok | sütőtálca |
| Extra tulajdonságok |
- SET elektronikus időzítő, digitális óra - könnyen tisztítható sütőtér - 4 polcmagasság, 4 sütési szint - zsírszűrő |
| Sütési funkciók |
- alsó + felső sütés - grill - légkeverés + alsó + felső sütés - kiolvasztás |
| Teljesítmény | 1,9 kW |
| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
590mm × 50mm × 520mm |
|---|---|
| Nettó súly | 8 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | üvegkerámia, keret nélküli |
| Extra tulajdonságok |
- elektronikus, érintőkapcsolós vezérlés - főzőlapvédelem: automatikus kikapcsolás - maradékhő-kijelzés |
| Főzőzónák |
- bal hátsó: hilight, 1200 W / 145 mm - jobb hátsó: hilight, 1800 W / 180 mm - bal első: hilight, 2300 W / 210 mm - jobb első: hilight, 1200 W / 145 mm |
| Összteljesítmény | 6,4 kW |