| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
594mm × 590mm × 560mm |
|---|---|
| Nettó súly | 28 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | inox |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | van |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Tartozékok | 1 db grillrács, 1 db zománcozott sütőtálca |
| Extra tulajdonságok |
- 56 literes sütőtér - ujjlenyomatmentes felület - SET elektronikus időzítő, digitális óra - könnyen tisztítható sütőtér + Aqua Cleaning - 4 polcmagasság, 2 sütési szint - 1 szintes teleszkópos sütősín |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - felső sütés - alsó + felső sütés - grill - felső sütés + grill - hőlégbefúvás, nagy hőfok - kiolvasztás |
| Teljesítmény | 2,5 kW |
| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
590mm × 50mm × 520mm |
|---|---|
| Nettó súly | 8 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | üvegkerámia, keret nélküli |
| Extra tulajdonságok |
- elektronikus, érintőkapcsolós vezérlés - főzőlapvédelem: automatikus kikapcsolás - maradékhő-kijelzés |
| Főzőzónák |
- bal hátsó: hilight, 1200 W / 145 mm - jobb hátsó: hilight, 1800 W / 180 mm - bal első: hilight, 2300 W / 210 mm - jobb első: hilight, 1200 W / 145 mm |
| Összteljesítmény | 6,4 kW |