| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
594mm × 590mm × 560mm |
|---|---|
| Osztály | A |
| Kivitel | inox |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | van |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Tartozékok | 1 db alumínium süteményestálca, 1 db fekete csepegtetőtálca, grillrács |
| Extra tulajdonságok |
- ujjlenyomatmentes felület - percszámláló - hagyományos kezelőgombok - könnyen tisztítható sütőtér - 4 polcmagasság, 4 sütési szint - zsírszűrő |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - felső sütés - alsó + felső sütés - grill - légkeverés körfűtőszállal - kiolvasztás |
| Teljesítmény | 10,1 kW |
| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
560mm × 35mm × 490mm |
|---|---|
| Nettó súly | 9 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | inox |
| Extra tulajdonságok | - maradékhő-kijelzés |
| Főzőzónák |
- bal hátsó: 1200 W / 145 mm - jobb hátsó: 1800 W / 180 mm - bal első: 2300 W / 210 mm - jobb első: 1200 W / 145 mm |
| Összteljesítmény | 6,5 kW |