| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11137 |
| Kategória | Beépíthető sütő |
| Típus | ZOU 251 X |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 592mm × 575mm × 540mm |
| Osztály | A |
| Kivitel | inox |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | van |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Tartozékok | grilltálca, sütőrács, süteményestálca |
| Extra tulajdonságok |
- mechanikus percszámláló - hagyományos kezelőgombok - könnyen tisztítható sütőtér - 4 polcmagasság, 4 sütési szint - zsírszűrő |
| Sütési funkciók |
- alsó + felső sütés - grill - nagy felületű grill - légkeverés körfűtőszál - kiolvasztás |
| Teljesítmény | 10,1 kW |
| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11229 |
| Kategória | Beépíthető elektromos főzőlap |
| Típus | ZC 6685 X |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 560mm × 35mm × 490mm |
| Nettó súly | 9 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | inox |
| Extra tulajdonságok | - maradékhő-kijelzés |
| Főzőzónák |
- bal hátsó: 1200 W / 145 mm - jobb hátsó: 1800 W / 180 mm - bal első: 2300 W / 210 mm - jobb első: 1200 W / 145 mm |
| Összteljesítmény | 6,5 kW |