| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
590mm × 594mm × 560mm |
|---|---|
| Nettó súly | 30 kg |
| Osztály | A |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | van |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Tartozékok | 1 zsírfelfogó tálca, 1 sütőtálca, 2 sütőrács |
| Extra tulajdonságok |
- 57 literes sütőtér - elektronikus időzítés, digitális óra - hagyományos kezelőgombok - 4 polcmagasság, 2 sütési szint - katalitikus öntisztító oldalfal - kivehető oldalvezető sín |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - alsó sütés + felső sütés - légkeverés + alsó sütés + felső sütés - grill - grill + felső sütés - pizza sütés |
| Teljesítmény | 2,725 kW |
| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
590mm × 55mm × 520mm |
|---|---|
| Osztály | A |
| kivitel | keret nélküli |
| Extra tulajdonságok |
- elektronikus vezérlés - gyerekzár - 4 indukciós főzőzóna - TouchControl - érintőkapcsolós vezérlés - percszámláló - hangjelzés - stop&go funkció - automata felfűtés - booster funkció - maradékhő-kijelzés |
| Főzőzónák |
- bal hátsó: indukciós 1800/2800 W / 180 mm - jobb hátsó: indukciós, 1800/2800 W / 180 mm - bal első: indukciós 2300/3700 W / 210 mm - jobb első: indukciós, 1400/2500 W / 145 mm |
| Összteljesítmény | 7,4 kW |
| Nettó súly | 11 kg |
|---|---|
| kivitel | önálló grill-lap indukciós főzőlaphoz |
| Extra tulajdonságok |
- tapadásmentes bevonat - könnyen tisztítható felület - ajánlott pirításhoz, pároláshoz, barnításhoz, melegentartáshoz - nagy felületen is használható - egyenletes hőeloszlás |