| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 18517 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | ZSPCCLASS |
| Nettó súly | 6.5 kg |
| Márkacsalád | Electrolux SilentPerformer |
| Maximális teljesítmény | 800 W |
| Energiaosztály | B |
| Porfelszedési képesség szőnyegen | C |
| Porfelszedési képesség padlón | A |
| Porkibocsátás | A |
| Zajszint | 74 dB(A) |
| Teljesítményszabályzás | van |
| Filter | mosható Hygenie filter 12 |
| Kábelhossz | 6 m |
| Hatósugár | 9 m |
| Szívócső | teleszkópos, festett fém |
| padlószívófej | DustPro |
| tartozékok | kárpitszívó, résszívó |