| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20807 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | ZAC 6708 BB |
| Márkacsalád | Electrolux Accelerator |
| Maximális zajszint | 81 dB(A) |
| Maximális teljesítmény | 1600 W |
| Szívóteljesítmény | 240 W |
| Filter | HEPA H 12 - nem mosható |
| Kábelhossz | 6 m |
| Kerekek | standard |
| Portartály kapacitás | 2,5 L |
| Szívócső | teleszkópos műanyag |
| padlószívófej | Vario 500 |
| tartozékok | kárpittisztító/résszívó |