| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20839 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | Z 8270 |
| Márkacsalád | Electrolux Twinclean |
| Maximális zajszint | 82 dB(A) |
| Maximális teljesítmény | 2000 W |
| Szívóteljesítmény | 360 W |
| Teljesítményszabályzás | min-max, nyomógomb |
| Filter | mosható HEPA H12 |
| Kábelhossz | 10 m |
| Kerekek | standard |
| Portartály kapacitás | 1,6 liter |
| Szívócső | teleszkópos, festett fém, Interlock |
| padlószívófej | Wessel 295 turbo dex |
| tartozékok | kis kombinált szívófej, résszívó |