| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 18574 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | EPF62IS |
| Nettó súly | 6 kg |
| Márkacsalád | Electrolux PowerForce |
| Maximális teljesítmény | 700 W |
| Zajszint | 76 dB(A) |
| Teljesítményszabályzás | forgókapcsoló |
| Filter | mosható Hygenie filter 12 |
| Kábelhossz | 6 m |
| Hatósugár | 9 m |
| Porzsák | S-bag |
| Szívócső | teleszkópos, festett fém |
| padlószívófej | DustPro |
| tartozékok | ParkettoPro szívófej, kárpitszívó, résszívó, 1 db grátisz porzsák |