| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11356 |
| Kategória | Beépíthető mikrohullámú sütő |
| Típus | ZSG17100XA |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 595mm × 388mm × 320mm |
| Nettó súly | 15 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | inox, teljesen beépíthető |
| Űrtartalom | 17 liter |
| Teljesítmény | 700 W |
| Grill | 1000 W |
| Extra tulajdonságok |
- kvarc grill - mikro + grill kombinált üzemmód - program vége hangjelzés - mechanikus vezérlés |