| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 10716 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | ZAN 2300 |
| Márkacsalád | Zanussi 22 széria |
| Maximális teljesítmény | 1400 W |
| Szívóteljesítmény | 210 W |
| Teljesítményszabályzás | nincs |
| Filter | micro |
| Kábelhossz | 4,5 m |
| Kerekek | standard |
| Porzsák | 1 papír + 1 textilzsák |
| Szívócső | 2 db műanyag |
| padlószívófej | Vario 500 |
| tartozékok | kárpittisztító/résszívó |