| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 21139 |
| Kategória | Beépíthető sütő |
| Típus | EON 63100 X |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 594mm × 594mm × 567mm |
| Osztály | A |
| időzítő funkciók | program vége hangjelzés, időtartam, perckijelzés, program vége jelzés, kikapcsoláskijelző |
| ajtóvédelem | ajtózár |
| ajtó külső hőmérséklete | 40 °C |
| teljes energiafelhasználás | 11 300 W |
| energiaosztály | A |
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 21214 |
| Kategória | Beépíthető elektromos főzőlap |
| Típus | EHC 60020 P |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 590mm × 42mm × 520mm |
| Osztály | A |
| Extra tulajdonságok | - maradékhő-kijelzés |
| Főzőzónák |
- bal hátsó: hilight,1200 W / 145 mm - jobb hátsó: hilight,1800 W / 180 mm - bal első: hilight, 2300 W / 210 mm - jobb első: hilight, 1200 W / 145 mm |
| Összteljesítmény | 6,5 kW |
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 21940 |
| Kategória | 9 terítékes mosogatógép |
| Típus | ESL 45010 |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 446mm × 818mm × 550mm |
| Osztály | A |
| Teljes töltet | 9 teríték, teljesen beépíthető |
| Mosási hatékonyság | A |
| Szárítási hatékonyság | A |
| Szárítási mód | turbószárítás ventillátorral |
| Energiafogyasztás | 0,8 (kWh) |
| Vízfogyasztás | 13 l |
| Zajszint | 47 dB(A) |
| Vízszenzor | van |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Extra tulajdonságok | - Fuzzy Logic - állítható magasságú felső kosár - LCD-kijelző - 1 számjegyes, fénypont a padlón - só- és öblítőszerutántöltés-kijelzés - 3 in 1 opció - késleltetett indítás - Fontosabb programok: - normál 65 °C előöblítéssel - intenzív-kímélő 70 °C - bio 50 °C előöblítéssel - 30 perces program 60 °C - üveg 45 °C |