| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
590mm × 594mm × 560mm |
|---|---|
| Nettó súly | 30 kg |
| Osztály | A |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | van |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Tartozékok | 1 zsírfelfogó tálca, 1 sütőtálca, 2 sütőrács |
| Extra tulajdonságok |
- 57 literes sütőtér - elektronikus időzítés, digitális óra - hagyományos kezelőgombok - 4 polcmagasság, 2 sütési szint - katalitikus öntisztító oldalfal - kivehető oldalvezető sín |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - alsó sütés + felső sütés - légkeverés + alsó sütés + felső sütés - grill - grill + felső sütés - pizza sütés |
| Teljesítmény | 2,725 kW |
| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
590mm × 38mm × 520mm |
|---|---|
| Csomagolási méretek szélesség, magasság, mélység |
678mm × 118mm × 600mm |
| Garanciaidő | 2 év garancia fogyasztónak |
| Nettó súly | 7.86 kg |
| Csomagolási súly | 9.14 kg |
| Osztály | A+ |
| Kivitel | önálló, elektromos üvegkerámia főzőlap |
| kialakítás | keret nélküli kivitel |
| Extra tulajdonságok |
- elektronikus, érintőkapcsolós slide vezérlés - gyerekzár - kapcsolólezárás funkció - percszámláló - öko időzítő - hangjelzés - stop&go funkció - automatikus kikapcsolás - maradékhő-kijelzés (3 fokozat) - bővíthető főzőzónák |
| Főzőzónák |
- bal hátsó: Hilight, 1200 W / 145 mm - jobb hátsó: Hilight, kiterjesztett, 1400/2200 W / 170/265 mm - bal első: Hilight, háromkörös, 800/1600/2300 W / 120/175/210 mm - jobb első: Hilight, 1200 W / 145 mm |
| Összteljesítmény | 7,1 kW |