| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 21007 |
| Kategória | Beépíthető sütő |
| Típus | EOB3450AAX |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 560mm × 600mm × 550mm |
| Osztály | A |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | van |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Tartozékok | 1 csepegtetőtálca, 1 zománcozott tepsi, 1 sütőrács |
| Extra tulajdonságok |
- nagyméretű, 74 literes sütőtér - elektronikus időzítés, digitális óra - süllyesztett kezelőgombok - 5 polcmagasság, 3 sütési szint - Soft Motion lágyan csukódó ajtó - könnyen tisztítható sütőtér - teleszkópos sütősín (1 szintes) |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - felső sütés - alsó sütés + felső sütés - grill - grill + felső sütés - grill + légkeverés - grill + légkeverés + alsó sütés - légkeverés hőlégbefúvással |
| Teljesítmény | 2,78 kW |
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 21246 |
| Kategória | Beépíthető elektromos főzőlap |
| Típus | EHF6240XXK |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 576mm × 38mm × 516mm |
| Csomagolási méretek (szélesség, magasság, mélység) | 678mm × 118mm × 600mm |
| Garanciaidő | 2 év garancia fogyasztónak |
| Nettó súly | 7.33 kg |
| Csomagolási súly | 8.2 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | önálló, 60 cm-es elektromos üvegkerámia főzőlap |
| Extra tulajdonságok |
- érintőkapcsolós vezérlés - gyerekzár - maradékhő-kijelzés - automata kikapcsolás |
| Főzőzónák |
- bal hátsó: 1200 W / 145 mm - jobb hátsó: 1800 W / 180 mm - bal első: kétkörös, 2300 W / 210 mm - jobb első: 1200 W / 145 mm |
| Összteljesítmény | 6,5 kW |