| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
595mm × 594mm × 567mm |
|---|---|
| Csomagolási méretek szélesség, magasság, mélység |
635mm × 670mm × 670mm |
| Nettó súly | 39 kg |
| Csomagolási súly | 40 kg |
| Osztály | A+ |
| Kivitel | beépíthető multifunkciós SteamBoost gőzsütő |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | van |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Ajtóüvegezés | 4 rétegű, kivehető |
| Tartozékok | 1 sütőtálca, 1 zsírfelfogó tálca, 1 grillrács |
| Extra tulajdonságok |
- nagyméretű, 70 literes sütőtér - elektronikus időzítés, digitális óra, percszámláló - elektronikus érintőkapcsolós vezérlés - 3 sütési szint - gyerekzár, funkciózár - maghőmérő - 9 beépített recept - automatikus sütőprogramok - sütőprogramok súlymegadással - kedvenc program memória - gyors felfűtés - maradékhő-kijelzés - CountUp időzítő - automatikus kikapcsolás - SoftClosing lágyan csukódó ajtó - gőztisztítás, vízkőtelenítés, emlékeztető - teleszkópos sütősín (1 szintes) - EcoLine készülék |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - alsó sütés + felső sütés - grill - grill + felső sütés - légkeverés hőlégbefúvással, nagy hőfok - légkeverés hőlégbefúvással, kis hőfok - légkeverés hőlégbefúvással (nedves) - infrasütés - pizzasütés - kiolvasztás - fagyasztott ételek - melegen tartás - regenerálódás - kenyérsütés - gőz, alacsony páratartalom - gőz, magas páratartalom - vital sütés |
| Teljesítmény | 3,68 kW |
| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
745mm × 40mm × 510mm |
|---|---|
| Nettó súly | 12.2 kg |
| Kivitel | StepPower önálló, 75 cm-es gázfőzőlap |
| Extra tulajdonságok |
- kétkörös WOK égőfej - elektromos szikragyújtás - 9 fokozat - termosztátos égésbiztosítás |
| Tartozékok | 2 fekete kovácsolt vas tartórács |
| Speed Burner Főzőzónák |
- bal: kétkörös WOK főzőzóna, 4000 W / 124 mm - középső hátsó: közepes főzőzóna, 2000 W / 80 mm - jobb hátsó: gyorsfőzőzóna, 3000 W / 100 mm - középső első: közepes főzőzóna, 2000 W / 80 mm - jobb első: takarék főzőzóna, 1100 W / 54 mm |
| Összteljesítmény | 12,1 kW |