| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20715 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | ZUA 3840 |
| Márkacsalád | Electrolux Ultraactive |
| Maximális zajszint | 76 dB(A) |
| Maximális teljesítmény | 2100 W |
| Szívóteljesítmény | 420 W |
| Teljesítményszabályzás | távirányító a csövön |
| Filter | HEPA H12 - mosható |
| Kábelhossz | 12 m |
| Kerekek | soft |
| Portartály kapacitás | 1,2 L |
| Szívócső | fém teleszkópos |
| padlószívófej | Aeropro |
| tartozékok | Aeropro 3 in 1 (a csövön), LED-kijelző |