| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20835 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | ZE 310 |
| Márkacsalád | Electrolux Ergospace |
| Maximális zajszint | 79 dB(A) |
| Maximális teljesítmény | 1800 W |
| Szívóteljesítmény | 340 W |
| Teljesítményszabályzás | forgókapcsoló |
| Filter | nem mosható mikrofilter |
| Kábelhossz | 9 m |
| Kerekek | soft |
| Porzsák | 1 db s-bag classic |
| Szívócső | fém teleszkópos |
| padlószívófej | Vario 600 |