| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20799 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | Z 8235 |
| Márkacsalád | Electrolux Twinclean |
| Maximális teljesítmény | 1800 W |
| Szívóteljesítmény | 320 W |
| Teljesítményszabályzás | van, min/max |
| Filter | mosható HEPA H12 |
| Kábelhossz | 10 m |
| Kerekek | soft |
| Portartály kapacitás | 1,6 L |
| Szívócső | fém teleszkópos, interlock csatlakozóval |
| padlószívófej | új Turbo Dex |
| tartozékok | kis kombinált fej/résszívó |