| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 18569 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | EUF81DB |
| Nettó súly | 7.2 kg |
| Márkacsalád | Electrolux UltraFlex |
| Maximális teljesítmény | 650 W |
| Zajszint | 75 dB(A) |
| Teljesítményszabályzás | nincs |
| Filter | mosható Hygenie 12 filter |
| Kábelhossz | 9 m |
| Hatósugár | 12 m |
| Kivitel | porzsák nélküli |
| Szívócső | teleszkópos, rozsdamentes fém, Interlock |
| padlószívófej | DustMagnet Silent |
| tartozékok | ParkettoPro szívófej, 3in1 (kárpitszívó, résszívó, porecset) |