| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 18590 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | ECE32WSB |
| Nettó súly | 6.82 kg |
| Márkacsalád | Electrolux CE |
| Névleges teljesítmény | 700 W |
| Zajszint | 80 dB(A) |
| Teljesítményszabályzás | forgókapcsoló |
| Filter | Mikrofilter |
| Kábelhossz | 7 m |
| Kerekek | normal |
| Porzsák | 1 db szintetikus papír |
| Szívócső | fém teleszkópos |
| Padlószívófej | DustPro |
| Extra tulajdonságok | - lágy indítás |
| Tartozékok | kárpittisztító/résszívó, 1 + 10 db porzsák |