| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 18566 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | EAPC53IS |
| Nettó súly | 6.3 kg |
| Márkacsalád | Electrolux Ergoeasy Cyclonic |
| Maximális teljesítmény | 600 W |
| Zajszint | 78 dB(A) |
| Teljesítményszabályzás | forgókapcsoló |
| Filter | Hygenie filter |
| Kábelhossz | 5 m |
| Hatósugár | 7,8 m |
| Kivitel | porzsák nélküli |
| Szívócső | teleszkópos, fém |
| padlószívófej | DustPro |
| tartozékok | turbó szívófej, kárpitszívó, résszívó |