Electrolux ES52CB18DB akkumulátoros álló porszívó
nincs értékelés rögzítve
Kifutott
Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2025.07.21.
  • Újragondolt portartály - Teljesítményét akkor is megőrzi, ha a portartály
    telítődik
    Könnyen irányítható
    Kivehető kézi porszívó egység
    Szívófejen elhelyezett LED világítás
    Függőleges parkolóállás, megáll a saját lábán
    Akár 45 perc működési idő (minimális sebességgel)
    Ötlépcsős levegőszűrés
    Ciklon rendszerű szűrőtechnológia
    18 V Lítium akkumulátor
    4,5 óra töltési idő
    Brush Roll Clean kefetisztítás
    Készüléken tárolható tartozékok
    Tartozék: 2in1 Résszívófej, Portalanító ecset, Finompor kefe
    Mosható szűrő, teleszkópos cső
    Tárolás töltőállványon
Márka Electrolux
Cikkszám 18676
Kategória Akkumulátoros kézi porszívó
Típus ES52CB18DB
Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) 140mm × 1105mm × 255mm
Csomagolási méretek (szélesség, magasság, mélység) 386mm × 146mm × 701mm
Nettó súly 3.72 kg
Csomagolási súly 5.31 kg
Kivitel formatervezett, nagy teljesítményű akkumulátoros állóporszívó
Maximális zajszint 79 dB(A)
Extra tulajdonságok - Újragondolt portartály - Teljesítményét akkor is megőrzi, ha a portartály
telítődik
- Könnyen irányítható
- Ötlépcsős levegőszűrés
- 18 V Lítium akkumulátor