| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 18602 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | WS71-4VV |
| Nettó súly | 0.96 kg |
| kivitel | akkumulátoros ablaktisztító |
| Maximális zajszint | 60 dB(A) |
| Szín | fehér/lila |
| Működési idő | Folyamatosan 60 perc |
| Akkumulátor | 3,6V Li-Ion |
| Töltési idő | 2 óra |
| Mosószertartály | 110 ml |
| Extra tulajdonságok |
- természetes gumi penge - LED töltéskijelzés |