Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: ismeretlen
| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11051 |
| Kategória | Beépíthető sütő |
| Típus | ZOB 593 XQ |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 594mm × 584mm × 549mm |
| Osztály | A |
| sütési funkciók | alsó sütés, kiolvasztás, nagyfelületű grill, légkeverés + grill, légkeverés + körfűtőszál, légkeverés + körfűtőszál + alsó sütés, grill, light, felső sütés, felső + alsó sütés |
| elektronikus jellemzők | piros színű LCD-kijelző szimbólumokkal, programozás, elektronikus hőmérséklet-szabályozó, sütési funkciók kijelzése szimbólumokkal, hőmérséklet-javaslat mindegyik sütési funkcióhoz, percszámláló, start/vége beállítás, hangjelzés a kívánt hőmérséklet elérésekor, gyors felmelegítés, biztonsági kikapcsoló |
| Energiafogyasztás | 3,075 kW |
| Energiaosztály | A |
| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11207 |
| Kategória | Beépíthető gázfőzőlap |
| Típus | ZGF 646 ICX |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 580mm × 30mm × 510mm |
| Nettó súly | 10 kg |
| Osztály | 8,2 kW |
| 4 GÁZÉGŐ |
- bal hátsó: 2 kW - jobb hátsó: 2 kW - bal első: 1 kW - jobb hátsó |