| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11052 |
| Kategória | Beépíthető sütő |
| Típus | ZOB 562 XL |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 592mm × 574mm × 550mm |
| Osztály | A |
| Kivitel | inox, oldalra nyíló ajtó |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | van |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Tartozékok | zsírfelfogó tálca, csepegtetőtálca, sütőtálca, grillrács, süteményestálca |
| Extra tulajdonságok |
- SET elektronikus időzítő, digitális óra - süllyeszthető kezelőgombok - könnyen tisztítható sütőtér - 4 polcmagasság, 4 sütési szint, oldalrácsos kialakítás - sütőrács stop funkcióval - zsírszűrő |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - alsó + felső sütés - grill - nagy felületű grill - légkeverés + grill + alsó sütés - légkeverés + felső + alsó aütés |
| Teljesítmény | 2,7 kW |
| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11233 |
| Kategória | Beépíthető gázfőzőlap |
| Típus | ZGS 645 TX |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 594mm × 30mm × 510mm |
| Nettó súly | 11 kg |
| Kivitel | inox, frontsoros kezelőpanel |
| Tartozékok | 2 matt fekete, lekerekített zománcozott tartórács |
| Főzőzónák |
- bal hátsó: közepes főzőzóna, 1900 W / 70 mm - jobb hátsó: gyorsfőzőzóna, 3100 W / 100 mm - bal első: közepes főzőzóna, 1900 W / 70 mm - jobb első: takarék főzőzóna, 1000 W / 54 mm |
| Összteljesítmény | 8 kW |