| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11428 |
| Kategória | 60 cm széles páraelszívó |
| Típus | ZHP 615 X |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 598mm × 130mm × 280mm |
| Nettó súly | 9 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | 60 cm széles, teleszkópos szagelszívó |
| Szín | rozsdamentes acél |
| Maximális teljesítmény | 280 m3/óra |
| Teljesítményszabályozás | 3 fokozat, csúszókapcsolós vezérlés |
| Zajszint | 48-61 dB(A) |
| Világítás | 2 db energiatakarékos izzó x 40 W |
| Szűrő | 1 zsírszűrős alumíniumkazetta |
| Üzemmód | filteres keringtetés vagy elvezetési lehetőség |