| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11458 |
| Kategória | 60 cm széles páraelszívó |
| Típus | ZFP316S |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 598mm × 179mm × 284mm |
| Nettó súly | 6.8 kg |
| Osztály | C |
| Kivitel | 60 cm széles, teleszkópos páraelszívó |
| Szín | rozsdamentes acél |
| Maximális teljesítmény | 410 m3/óra |
| Teljesítményszabályozás | 3 fokozat, nyomógombos vezérlés |
| Zajszint | 48-68 dB(A) |
| Világítás | LED, 2 db |
| Szűrő | 2 zsírszűrős alumíniumkazetta |
| Üzemmód | filteres keringtetés vagy elvezetési lehetőség |