| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 10803 |
| Kategória | Gáztűzhely |
| Típus | ZCG510J1WA |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 500mm × 850mm × 600mm |
| Nettó súly | 42 kg |
| Főzőzóna | gáz, 4 db |
| Sütő | gáz, termosztáttal |
| Grill típusa | nincs |
| Hűtőventillátor | nincs |
| Sütőtérvilágítás | nincs |
| Zajszint | 47 dB(A) |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű, szétszedhető |
| Edénytartó rekesz | lehajtható ajtó |
| Tartozékok | 1 db zsírfelfogó tálca, 1 db sütőtálca, 1 db grillrács |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - pizza funkció |
| Főzőzóna-teljesítmény | 8 kW |
| Sütőteljesítmény | 2,7 kW |
| Grill teljesítmény | - |