| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 21507 |
| Kategória | 60 cm széles páraelszívó |
| Típus | EFP 636 X |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 598mm × 395mm × 266mm |
| Nettó súly | 15 kg |
| Szín | rozsdamentes acél |
| Maximális teljesítmény | 520 m3/óra |
| Teljesítményszabályozás | fokozatmentes, csúszókapcsolós vezérlés |
| Zajszint | 50-61 dB(A) |
| Világítás | 1 db neonégő x 11 W |
| Szűrő | 2 zsírszűrős alumíniumkazetta |
| Üzemmód | filteres keringtetés vagy elvezetési lehetőség |