Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2012.09.17.
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20400 |
| Kategória | Kondenzációs szárítógép |
| Típus | EDC 67550 W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 600mm × 850mm × 580mm |
| Nettó súly | 41 kg |
| Osztály | B |
| Max. ruhatöltet | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 3,92 kWh |
| Zajszint | 62 dB(A) |
| Dob űrtartalma | 108 l |
| Dob anyaga | rozsdamentes |
| Extra tulajdonságok |
- szűrő és tartály telítettség kijelzés (LED) - nedvességérzékelő szenzor - irányváltási funkció - késleltetett indítás - speciális programok (finom program) - Fontosabb programok: Frissítés, Vasaláskönnyítés, Farmer, Vegyes program, 30, 60 perces szárítás |