Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2011.05.16.
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20488 |
| Kategória | Kondenzációs szárítógép |
| Típus | EDC 66150 W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 600mm × 850mm × 580mm |
| Nettó súly | 40 kg |
| Osztály | C |
| Max. ruhatöltet | 6 kg |
| Energiafogyasztás | 3,7 (kWh) |
| Zajszint | 64 dB(A) |
| Dob űrtartalma | 108 l |
| Dob anyaga | rozsdamentes |
| Extra tulajdonságok | - szűrő és tartály telítettség kijelzés - irányváltási funkció - késleltetett indítás - Fontosabb programok: Frissítés, Vasaláskönnyítés, Farmer, Vegyes program |