| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20718 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | ZCE 1800 |
| Márkacsalád | Electrolux Promo CE |
| Maximális zajszint | 82 dB(A) |
| Maximális teljesítmény | 1800 W |
| Szívóteljesítmény | 340 W |
| Teljesítményszabályzás | tolókapcsoló |
| Filter | mikrofilter |
| Kábelhossz | 6 m |
| Kerekek | standard |
| Porzsák | 1 db papír |
| Szívócső | fém |
| padlószívófej | Vario 500 |
| tartozékok | kárpittisztító/résszívó |