Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2022.10.22.
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20641 |
| Kategória | Szabadonálló mikrohullámú sütő |
| Típus | EMS 20300 OX |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 461mm × 280mm × 367mm |
| Nettó súly | 12 kg |
| Űrtartalom | 20 liter |
| szín | inox |
| mikrohullámú teljesítmény | 800 W |
| grill teljesítmény | 1000 W |
| Zajszint | 60 dB(A) |
| Extra tulajdonságok |
- elektronikus vezérlés - automatikus súlyprogramok (mikro, kiolvasztás) - 5 teljesítmény + 1 grillfokozat - kombi üzemmód - forgótányér, 245 mm átmérőjű - digitális kijelzés - idővisszajelzés + piktogramok - hangjelzés a program végén - 24 órás órakijelzés |