Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2014.08.06.
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20640 |
| Kategória | Szabadonálló mikrohullámú sütő |
| Típus | EMC 28950 S |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 520mm × 323mm × 474mm |
| Űrtartalom | 28 liter |
| szín | ezüst |
| mikrohullámú teljesítmény | 900 W |
| grill teljesítmény | 1100 W |
| sütési teljesítmény | 1100 + 1400 W |
| Zajszint | 60 dB(A) |
| Extra tulajdonságok |
- kenyérsütő funkció 6 fokozatban - hőlégkeverés - grill funkció - elektronikus vezérlés - automata főzőprogram - 5 teljesítményfokozat - 1 grillfokozat - digitális kijelzés - gyerekzár - digitális óra - 24 órás órakijelzés - forgótányér átmérő: 31.5 cm |