| RaktáronLeggyorsabban Önnél | ||
|---|---|---|
| Személyesen a raktárban | holnap | díjmentes |
| Budapest | csütörtök | 2 490 Ft |
| Nyugat-Magyarország | csütörtök | 2 490 Ft |
| Kelet-Magyarország | péntek | 2 490 Ft |
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 18758 |
| Kategória | Kisgép |
| Típus | E3HB1-4GG |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 55mm × 401mm × 91mm |
| Csomagolási méretek (szélesség, magasság, mélység) | 90mm × 228mm × 150mm |
| Garanciaidő | 2 év garancia fogyasztónak |
| Nettó súly | 0.713 kg |
| Csomagolási súly | 0.97 kg |
| Kivitel | Create 3 kézimixer |
| Tartozékok | 600 ml keverőedény |
| Extra tulajdonságok |
- egyedülálló keverőszár kialakítás - komfortos és biztonságos fogantyú - BPA mentes készüléktest és keverőedény |
| szín | fekete |
| Teljesítmény | 400 W |
Az Electrolux E3HB1-4GG bot mixer egy kiváló minőségű kézimixer. Ez a 400 W teljesítményű mixer rendkívül hatékony és könnyen használható. Az egyedülálló keverőszár kialakításának köszönhetően garantáltan homogén keverést érsz el minden egyes használatkor. A mixer fogantyúja kényelmes és biztonságos fogást biztosít, így a készülék használata egyszerű és kényelmes. A BPA mentes keverőedény pedig extra biztonságot nyújt a te számára való tekintettel. Az Electrolux E3HB1-4GG bot mixer tökéletes választás mindennapi konyhai tevékenységeidhez, és garantáltan tartós és megbízható.