Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: ismeretlen
| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 31121 |
| Kategória | Beépíthető sütő |
| Típus | COMPETENCE E 5701-4-m |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 592mm × 584mm × 546mm |
| Nettó súly | 40 kg |
| Osztály | 10,6 kW |
| 6.féle felfűtési mód | - PROFI forró levegő befúvás - alsó és felső sütés - külön is kapcsolható alsó sütés - nagy felületű grill - infrasütés - felolvasztás |
| tartozékok | - 1 zománcozott tepsi - 1 univerzális tálca - 1 sütőrács |
| csatlakoztatási adatok | 10,6 kW csatlakoztatás 400V, 3N~ |