Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: ismeretlen
| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 31037 |
| Kategória | Beépíthető sütő |
| Típus | B 5741-4-m |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 592mm × 584mm × 546mm |
| Osztály | A |
| sütősín típusa | 1 zománcozott zsírfelfogó tálca, 2 zománcozott tepsi |
| tálca típusa | 1 sütőrács Csatlakoztatási adatok: |
| teljes energiafelvétel | 3 kW csatlakoztatás, 230 V |
| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 31410 |
| Kategória | Beépíthető elektromos főzőlap |
| Típus | 66301 K-mn |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 571mm × 38mm × 501mm |
| Nettó súly | 9 kg |
| Osztály | 7,1 kW |
| csatlakoztatási adatok | 7,1 kW |