| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 31481 |
| Kategória | Beépíthető mikrohullámú sütő |
| Típus | MCD 2662 E-M |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 592mm × 460mm × 437mm |
| Nettó súly | 20 kg |
| Kivitel | teljesen beépíthető |
| Szín | inox |
| Űrtartalom | 26 liter |
| Mikrohullám-teljesítmény | 900 W |
| Grillteljesítmény | 1000 W |
| Zajszint | 60 dB |
| Vezérlés | elektronikus, nyomógombokkal |
| Extra tulajdonságok |
- LED kijelző - elektronikus időzítés - gyermekbiztonsági zár - 2 tányér - kombi üzemmód - rögzített kvarc grill - hangjelzés a program végén - 9 automata sütőprogram - 7 automata kiolvasztóprogram - 5 teljesítményszint - 32,5 cm-es forgótányér - 25 W belső világítás |