AEG KKK994500T beépíthető kávéfőző 3 év garancia
nincs értékelés rögzítve
Kosárba
RaktáronLeggyorsabban Önnél
Személyesen a raktárban ma díjmentes
A feltüntetett szállítási napok kizárólag utánvételes fizetés esetén érvényesek!
Választható garancia
Ez a beépíthető kávéfőző megtekinthető itt:
A termék jelenleg egyik márkaboltunkban sincs kiállítva.
A termék azonnal átvehető itt:
  • teljesen automata üzemmód
    Barista minőségű kávé - intenzív eszpresszótól a habos cappuccino-ig
    elektronikus érintőkapcsoló, színes LCD-kijelző
    autostart funkció
    kávédaráló funkció
    őrölt kávéval is használható
    két különálló melegítőegység kávéhoz és forróvízhez
    víztartály utántöltés kijelző
    kávébab tartály utántöltés kijelző
    tejmennyiség szabályzó
    Multicup funkció - egyszerre akár 6 csésze kávé főzése
    hátsó megvilágítás
    max. teljesítmény felvétel: 1350 watt
Márka AEG
Cikkszám 33952
Kategória Beépíthető kávéfőző
Típus KKK994500T
Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) 595mm × 455mm × 450mm
Csomagolási méretek (szélesség, magasság, mélység) 690mm × 590mm × 580mm