| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 33602 |
| Kategória | Indukciós kerámia főzőlap |
| Típus | HC451501EB |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 360mm × 125mm × 520mm |
| Nettó súly | 10 kg |
| Osztály | A |
| kivitel | keret nélküli |
| Extra tulajdonságok |
- érintőkapcsolós vezérlés - gyerekzár - 1 db WOK indukciós főzőzóna - elektronikus szabályozás - stop&go funkció - CountUp és Eco időzítés - automatikus felfűtés - főzőlapvédelem: automatikus kikapcsolás - maradékhő-kijelzés |
| Főzőzónák | - WOK indukciós, 2300/3200 W / 300 mm |
| Összteljesítmény | 3,2 kW |