Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2011.05.16.
| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 30410 |
| Kategória | Gáztűzhely |
| Típus | Competence 11625 GM-M |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 500mm × 850mm × 600mm |
| Nettó súly | 52 kg |
| Főzőzóna | gáz, 4 db |
| Sütő | gáz, termosztáttal |
| Grill típusa | gáz |
| Hűtőventillátor | nincs |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Zajszint | 42 dB(A) |
| Ajtóüvegezés | 3 rétegű |
| Edénytartó rekesz | kihúzható fiók |
| Tartozékok | zsírfelfogó tálca, sütőtálca, grillrács |
| Extra tulajdonságok | - percszámláló - szikragyújtás külön gombbal a sütőben és a főzőfelületen - rozsdamentes acél kivitel |
| Sütési funkciók | - alsó sütés - grill - grill + forgónyárs |
| Főzőzóna-teljesítmény | 8,0 kW |
| Sütőteljesítmény | 3,0 kW |
| Grillezőteljesítmény | 2,0 kW |