| RaktáronLeggyorsabban Önnél | ||
|---|---|---|
| Személyesen a raktárban | holnap | díjmentes |
| Budapest | csütörtök | 8 990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | csütörtök | 8 990 Ft |
| Kelet-Magyarország | péntek | 8 990 Ft |
| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 40327 |
| Kategória | Háztartási gép |
| Típus | A4WZPA02 |
| Csomagolási méretek (szélesség, magasság, mélység) | 170mm × 250mm × 10mm |
| Garanciaidő | Nincs gyártói garancia |
| Nettó súly | 0.04 kg |
| Csomagolási súly | 0.1 kg |
| Kivitel | AEG rezgéscsillapító lábak mosógéphez, szárítógéphez |
| Tulajdonságai | Univerzális, intelligens kiegészítő a mosó- és szárítógép zajainak és rezgéseinek csökkentésére. Az ultrakeskeny alátétek megvédik a padlót a karcolásoktól, és stabil pozícióban tartják a készüléket. |
| Mérete | Ø 45 mm, magassága 6 mm |
Az Electrolux A4WZPA02 rezgéscsillapító lábak univerzális kiegészítők, amelyek csökkentik a mosó- és szárítógépek zajait és rezgéseit. Az ultrakeskeny alátétek megvédik a padlót a karcolásoktól, miközben stabil pozícióban tartják a készüléket. Ideális megoldás a csendes és biztonságos használathoz.