Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2023.04.24.
| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 30467 |
| Kategória | Szabadonálló mikrohullámú sütő |
| Típus | MFC3026S-M |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 520mm × 325mm × 510mm |
| Nettó súly | 18 kg |
| Szín | rozsdamentes acél kivitel |
| Teljesítmény | 900 W |
| Grill | 1100 W |
| Zajszint | 60 dB(A) |
| Extra tulajdonságok |
- automata sütés és súly szerinti kiolvasztás funkció - 99 perc beállítható maximális programidő - gyermekzár - 24 órás időkijelzés - programvégi hangjelzés - 29 literes sütőtér - 315 mm forgótányér - 5 teljesítmény fokozat - LCD-kijelző |