| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11433 |
| Kategória | 90 cm széles páraelszívó |
| Típus | ZHC 900 X |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 898mm × 800mm × 490mm |
| Nettó súly | 16 kg |
| Osztály | A |
| Szín | rozsdamentes acél |
| Maximális teljesítmény | 450 m3/óra |
| Teljesítményszabályozás | 3 fokozat, nyomógombos vezérlés |
| Zajszint | 46-61 dB(A) |
| Világítás | 2 db energiatakarékos izzó x 40 W |
| Szűrő | 3 zsírszűrős alumíniumkazetta |
| Üzemmód | filteres keringtetés vagy elvezetési lehetőség |