| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11426 |
| Kategória | 60 cm széles páraelszívó |
| Típus | ZH 6022 NX |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 600mm × 380mm × 260mm |
| Nettó súly | 15 kg |
| Osztály | A |
| Szín | rozsdamentes acél |
| Maximális teljesítmény | 510 m3/óra |
| Teljesítményszabályozás | 3 fokozat, lehajtható csúszókapcsolós vezérlés |
| Zajszint | 51-65 dB(A) |
| Világítás | 1 db neonégő x 15 W |
| Szűrő | 2 zsírszűrős alumíniumkazetta |
| Üzemmód | filteres keringtetés vagy elvezetési lehetőség |