Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2018.09.11.
| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11441 |
| Kategória | 50 cm széles páraelszívó |
| Típus | ZHT 530 W |
| Nettó súly | 5.3 kg |
| Szín | fehér |
| Maximális teljesítmény | 180 m3/óra |
| Teljesítményszabályozás | 3 fokozat, csúszókapcsolós vezérlés |
| Zajszint | 50-59 dB(A) |
| Világítás | 1 db energiatakarékos izzó x 40 W |
| Szűrő | 1 papír zsírszűrő |
| Üzemmód | filteres keringtetés vagy elvezetési lehetőség |