| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11214 |
| Kategória | Beépíthető elektromos főzőlap |
| Típus | ZK 630 LX |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 572mm × 30mm × 502mm |
| Nettó súly | 9 kg |
| Osztály | 7,6 kW |
| Kivitel | inox |
| Extra tulajdonságok |
- maradékhő-kijelzés: 7 fokozat - kétkörös és kiterjeszett főzőzónák |
| Főzőzónák |
- bal hátsó: 1200 W / 145 mm - jobb hátsó: kiterjeszett, 1500/2400 W / 165/265 mm - bal első: kétkörös, 750/2200 W / 120/210 mm - jobb első: 1800 W / 180 mm |
| Összteljesítmény | 7,6 kW |