| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 21519 |
| Kategória | 60 cm széles páraelszívó |
| Típus | EFT 630 W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 598mm × 130mm × 510mm |
| Nettó súly | 6 kg |
| Osztály | 210 W |
| felszereltség | 1 zsírszűrő, |
| lételjesítmény kivezetésnél | 225 légköbméter/óra |