Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: ismeretlen
| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 31037 |
| Kategória | Beépíthető sütő |
| Típus | B 5741-4-m |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 592mm × 584mm × 546mm |
| Osztály | A |
| sütősín típusa | 1 zománcozott zsírfelfogó tálca, 2 zománcozott tepsi |
| tálca típusa | 1 sütőrács Csatlakoztatási adatok: |
| teljes energiafelvétel | 3 kW csatlakoztatás, 230 V |
| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 31256 |
| Kategória | Beépíthető gázfőzőlap |
| Típus | 79850 G-MH |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 680mm × 40mm × 510mm |
| Nettó súly | 16 kg |
| Extra tulajdonságok |
- elektromos szikragyújtás - termosztátos égésbiztosítás - elektronikus vezérlés, LED-kijelző - Tartozékok: 3 db öntöttvas tartórács |
| Főzőzónák |
- bal hátsó: közepes főzőzóna 1900 W /62 mm - jobb hátsó: közepes főzőzóna 1900 W /75 mm - bal első: közepes főzőzóna 1900 W /62 mm - jobb első: takarék főzőzóna 1000 W/48 mm - középső: gyors főzőzóna 3100 W /120 mm |
| Összteljesítmény | 9,8 kW |