| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 10806 |
| Kategória | Kerámialapos tűzhely |
| Típus | ZCE540G1WA |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 500mm × 855mm × 600mm |
| Nettó súly | 41 kg |
| Osztály | A |
| Főzőzóna | elektromos, 4 db |
| Sütő | elektromos, termosztáttal |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | nincs |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Zajszint | 47 dB(A) |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű, szétszedhető |
| Edénytartó rekesz | lehajtható ajtó |
| Tartozékok | 1 db zsírfelfogó tálca, grillrács |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - felső sütés - alsó + felső sütés - grill - pizza funkció |
| Főzőzóna-teljesítmény | 5,5 kW |
| Sütőteljesítmény | 1,815 kW |
| Grill teljesítmény | 1,65 kW |